KONST / Litografier / Färglitografi 16152009
nr 1615 2009
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Potatisgubbe. Signerad, numrerad 95/150. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 64x52
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:44:04
22/4 18:39:04
22 apr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander